EMOSAN Hakkında

2003 yılında EMOSAN ANKARA ELEKTRİK ve OTOMASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1354 Cadde (Eski 21. cadde) No: 93 Yenimahalle adresinde 3.000 m2 kapalı alanlı mağazasında bünyesinde barındırdığı Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaların bayilikleri ile hizmet vermektedir.


Müşterilerimize değişen ve Globalleşen Dünya ticareti ve teknolojisine uyumlu rekabetçi avantaj sağlayacak kendi alanında uzmanlaşmış ve sektörde söz sahibi onlarca marka ve ürün çeşitliliği ile firmamız 18. yılında geldiği öncü noktada müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibini felsefesi olarak benimsemiştir.


Kaliteli hizmet anlayışımız konusunda bilgili tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlar ile doğru ürünün doğru fiyata zamanında doğru lojistik yönetimle müşteriye sağlanmasıdır.

EMOSAN Elektrik,

Güçlü stok, iyi fiyat, uygun ödeme koşulları, hızlı teslim, samimi satış politikalarıyla oluşturduğumuz güçlü satış stratejileri ve sizlerden aldığımız güvenle sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmak adına web sayfamızı da teknolojinin hızlı gelişimi doğrultusunda yeniden düzenleyerek sizlerin hizmetine sunduk.

Sitemiz aracılığı ile bizlere eleştiri görüş ve önerilerinizi de sunarak gelişimimize ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemize katkıda bulunabileceksiniz.

Sayfamıza bir kez daha hoş geldiniz